LINDAB Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

ul. Kolejowa 311, 05-092 Łomianki, mazowieckie

Oceń firmę
4,00 / 9 głosów
Dodany 29.09.2009, 11:07
Opis
INFORMACJE O FIRMIE

Lindab Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielem dużej skandynawskiej grupy Lindab, działającej na rynkach Europy i USA. Powstała w 1992 roku w Szczecinie a w 1995 roku siedzibę spółki przeniesiono do Sadowej pod Warszawę , gdzie zbudowano nowoczesny zakład produkcyjny.

W ramach spółki działają dwa niezależne działy: dział profili budowlanych i dział wentylacji. Pierwszy z nich zajmuje się głównie produkcją blachodachówek, blach trapezowych, płaskich, stalowych systemów rynnowych, kształtowników stalowych, systemów bezpieczeństwa dachowego, bram przemysłowych.

Lindab zaznacza również swoją pozycję w dziedzinie technologii lekkich systemów ze stali, dostarczając kompletne budynki stalowe projektowane pod indywidualne potrzeby i wymagania klienta - funkcjonalne i proste konstrukcje. Potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania, nowatorskich rozwiązań technicznych i trwałości oferowanych przez firmę wyrobów są aprobaty techniczne ITB na blachy profilowane i kształtowniki zimnogięte oraz certyfikaty ISO 9001:2000 i 14001. Ten ostatni jest również potwierdzeniem dbałości Lindab o środowisko naturalne.

Obok szerokiej gamy produktów firma dba również o pomoc merytoryczną dla swoich klientów, oferując bardzo zaawansowane programy komputerowe umożliwiające zaprojektowanie np. budynku w lekkiej konstrukcji stalowej, pokrycia dachowego (program Cladidng Soft). Na terenie firmy działa również profesjonalne Centrum Szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia dla handlowców, projektantów i dekarzy. Szkolenia dla tych ostatnich prowadzone są między innymi przez fachowców z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, z którym Lindab ściśle współpracuje niejednokrotnie wspierając liczne przedsięwzięcia dekarskie.

Działalność i pozycja firmy Lindab jest też doceniana i zauważana w branży i wśród wykonawców, czego dowodem są liczne nagrody przyznane firmie: Budowlana Firma Roku 2004, Budowlana Firma Roku 2005 i specjalne wyróżnienie za strategię marketingową , Statuetka Polskiego Herkulesa 2005 - przyznawane przez Kapitułę i Radę Programową miesięcznika Builder firmom budowlanym za dynamiczny rozwój, pozycję na rynku oraz wpływ jaki wywarły na rozwój branży budowlanej. Ponadto: wyróżnienie w rankingu marek budowlanych 2007 w kategorii systemy rynnowe, przyznane przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzanych wśród firm wykonawczych za szczególne osiągnięcia marketingowe w 2007 roku na rynku materiałów budowlanych.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Zobacz także