MARLEY POLSKA

Producenci / Importerzy

ul. Annopol 24, 03-236 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
3,80 / 10 głosów
Dodany 15.01.2009, 14:31
Opis Filmy Cenniki Instrukcje
Co sprawia, że rynny Marley przez wiele lat bezusterkowo spełniają swoje zadanie?
Systemy rynnowe Marley produkowane są w dwóch zakładach: w Lenham (Wielka Brytania) i Wunstorf (Niemcy). Wytwarzane są z nieplastyfikowanego, wysokoudarowego polichlorku winylu (PVC), zgodnie z obowiązującymi w obu krajach restrykcyjnymi normami. Dzięki temu odznaczają się wyjątkową jakością, a w konsekwencji także trwałością.


MARLEY WERKE WUNSDORF (Niemcy) Lokalizacja zakładu Marley Niemcy- Dolna Saksonia (Niemcy)

Marley jest międzynarodową firmą działającą w branży materiałów budowlanych. Firma Marley wywodzi swoje korzenie z Anglii, gdzie w latach dwudziestych ubiegłego wieku rozpoczęła działalność od produkcji dachówki betonowej. Polski wątek firmy Marley wiąże się z ekspansją grupy w Europie. W ślad za rosnącym eksportem na nasz rynek w 1995 r. powstała firma Marley Polska. Od początku istnienia firma wprowadzała na rynek polski wysokiej jakości produkty wykonane z tworzyw sztucznych, przeznaczone dla budownictwa. Pierwsze lata działalności firmy to sprzedaż systemów rynnowych z PCV produkowanych z zakładach grupy Marley w Wielkiej Brytanii i Niemczech, choć angielskie systemy rynnowe były dostępne na polskim rynku już od roku 1991. Przez ponad 10 lat obecności na rynku Marley Polska budowała i umacniała swoją pozycję lidera na rynku systemów rynnowych. Dynamicznie rozwijający się rynek stworzył podstawy do dalszego rozwoju firmy, co zbiegło się z połączeniem grupy Marley z firmą Etex w 1999 r. Dwa lata później Etex połączył się z firmą Glynwed Pipe Systems. Pod nazwą Aliaxis powstała największa na świecie międzynarodowa, niezależna grupa skupiająca firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych w segmencie instalacji dla budownictwa, uzbrajania terenów w sieci gazowe, wodne i kanalizacyjne oraz produktów dla przemysłu. Przynależność do grupy umożliwiła firmie Marley Polska dostęp do nowych segmentów rynku. Obecnie firma reprezentuje rozległy obszar kompetencji od galanterii budowlanej do technologii dla przemysłu.

Nagrody i wyróżnienia:


Budowlana Marka Roku 2005 Budowlana marka Roku 2006


Budowlana Marka Roku 2007 Budowlana Marka Roku 2008 Budowlana Marka Roku 2009Najlepsza Marka Budowlana 2004 Najpopularniejsza Marka Wyróżnienie Targów w Kielcach 2007 Srebrny Laur Konsumenta 2005

www.rynnyroku.pl
Oddziały w Polsce
Przedstawiciele i dystrybutorzy produktów Marley
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
TRIMO POLSKA Sp z o.o.
TRIMO POLSKA Sp z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Łucka 18/2001

00-845 Warszawa

mazowieckie

TRIMO – TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Firma Trimo założona w 1961…

Mobilne Gniazdka

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Ogrodowa 23

05-816 Michałowice

mazowieckie

System przesuwnych gniazdek energii elektrycznej i sieci komputerowej.…

BLACHARSTWO DEKARSTWO

Producenci / Importerzy

Adres

Gdecka 19/6

04-137 Wąsosz

mazowieckie

Zobacz także