SzkłoKoncept

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Handlowa 21, 81-061 Gdynia, pomorskie

Oceń firmę
3,29 / 7 głosów
Dodany 21.07.2011, 09:38
Opis
Szkło Koncept oferuje Państwu sprzedaż gotowych artykułów wykonanych ze szkła oraz wykonywanych na zamówienie w każdym z możliwych wymiarów i grubości szkła.
Pomagamy naszym klientom aranżować wnętrza elementami szklanymi coraz popularniejszymi i mającymi coraz więcej zastosowań w nowoczesnych wnętrzach.
Naszą ofertę stanowi szeroka gama szklanych rozwiązań architektonicznych do wnętrz uzyskiwanych przy użyciu zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych metod przetwarzania i ozdabiania szkła. Grawerowanie i piaskowanie aplikacji, malowanie całych powierzchni czy wzorów z przygotowanych szablonów, stapianie (fusing), laminowanie nadrukiem wzorzystym, przyklejanie aplikacji czy podświetlanie diodami Led, to tylko kilka z wielu oferowanych przez nas sposobów niepowtarzalnego zdobienia szkła.
Główną naszą aspiracją jest zaspakajanie najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów oraz tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych aranżacji. Służymy profesjonalną poradą, pomiarem w miejscu przeznaczenia, fachowym montażem oraz pomocą w doborze jakości, struktury i koloru szkła. Dodatkowo dobieramy i oferujemy wszelkie wymagane modele okuć do wszelkich szklanych elementów co czyni naszą ofertę niezwykle kompleksową. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.
Zastosowania:

SzkłoKoncept oferuje szereg gotowych artykułów wykonanych ze szkła z przeznaczeniem do łazienek, kuchni, powierzchni mieszkalnych i komercyjnych. Proponuje również wszelkie szklane elementy wyposażenia na wykonywane na zamówienie w każdym z możliwych wymiarów i efektów zdobienia szkła.

• Fronty szafek i szuflad
• Stoliki i blaty kuchenne
• Okładziny szklane ścian, sufitów oraz mebli
• Podłogi szklane
• Szklane regały
• Wyspy i zabudowy wykonane w całości ze szkła
• Półki szklane podświetlane ledami
• Szklane grzejniki
• Drzwi, ścianki i przegrody szklane zapewniające oddzielenie poszczególnych stref użytkowych

Produkty Szkło Koncept nadają projektowanym pomieszczeniom odpowiedniego charakteru stanowiąc jednocześnie gwarancję wysokiej jakości i niezawodności.
Szeroka gama szklanych rozwiązań architektonicznych do wnętrz uzyskiwanych przy użyciu zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych metod przetwarzania i ozdabiania szkła stanowi
niezaprzeczalny atut Szkło Konceptu.
Służymy profesjonalną poradą, pomiarem w miejscu przeznaczenia, fachowym montażem oraz pomocą w doborze jakości, struktury i koloru szkła.

Dodatkowo dobieramy i oferujemy wszelkie wymagane modele okuć do wszelkich szklanych elementów co czyni naszą ofertę niezwykle kompleksową.

www.szklokoncept.pl
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Malowanie, konserwacja

Producenci / Importerzy

Adres

Akacjowa 17

76-200 Słupsk

pomorskie

Ensto Pol Sp. z o.o
Ensto Pol Sp. z o.o

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Starogardzka 17 A

83-010 Straszyn

pomorskie

Ensto jest w czołówce firm branży elektrycznej, oferując przyjazne…

Borga Hale Sp.z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Rdestowa 41

81-577 Gdynia

pomorskie

Zobacz także