Zapytanie ofertowe

VELUX Polska Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Muszkieterów 15A, 02-273 Warszawa, mazowieckie

VELUX Polska Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,57 / 7 głosów
Dodany 04.07.2013, 16:16
Oferta Opis Zamów Materiał

Oferta VELUX zawiera szeroki asortyment okien połaciowych oraz świetlików wraz z rozwiązaniami dedykowanymi do płaskiego dachu. W ofercie znajdują się także rolety, żaluzje, rolety zewnętrzne, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania, jak również kolektory słoneczne do montażu w połaci dachu idealnie harmonizujące z oknami VELUX. Produkty ekologiczne, energooszczędne i innowacyjne.

Drewniane obrotowe okna dachowe

Wykonane z najwyższej jakości drewna klejonego warstwowo. Lakierowanie nie wymaga konserwacji przez wiele lat użytkowania. Ciągła wentylacja bez zanieczyszczeń przy zamkniętym oknie dzięki klapie wentylacyjnej lub modułowi wentylacyjnemu. W standardzie zasuwka znajdująca się w górnej części skrzydła zabezpiecza przed możliwością otwarcia przez dzieci lub silny wiatr. Seryjnie wyposażone w elementy umożliwiające łatwy montaż rolet, żaluzji i innych akcesoriów.

drewniane obrotowe okna dachowe

Drewniano-poliuretanowe obrotowe okna dachowe

Wykonane w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem w kolorze białym. Posiadają wszystkie zalety okien drewnianych a jednocześnie są odporne na wilgoć, łatwiejsze do utrzymania w czystości i nie wymagają konserwacji. Idealne do łazienek i pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

drewniano-poliuretanowe obrotowe okna dachowe

Obrotowo – klapowe okna dachowe

Obsługiwane za pomocą uchwytu u góry i klamki u dołu. Dają pełną swobodę aranżacji przestrzeni użytkowej poddasza dzięki podwójnemu systemowi otwierania. Występują w wersjach drewnianych i drewniano-poliuretanowych.

obrotowo – klapowe okna dachowe

Komfortowe okna dachowe z pełnym wyposażeniem elektrycznym INTEGRA®

Posiadają fabrycznie wbudowany sterownik wielofunkcyjny, silnik do otwierania okna, czujnik deszczu i pilot do zdalnej obsługi. Dostępne również w wersji zasilanej energia słoneczną.

elektryczne okna dachowe INTEGRA®pilot do elektrycznych okien dachowych INTEGRA®

Rolety, markizy, żaluzje i rolety zewnętrzne

Oryginalne produkty VELUX idealnie dopasowane do okien połaciowych VELUX, zapewniają wspaniały wygląd oraz długoterminowe i niezawodne użytkowanie. Produkty dekoracyjne i przeciwsłoneczne oferowane są w wersjach manualnych, sterowanych elektrycznie i elektrycznych zasilanych energią słoneczną.

markizy do okien dachowych
okno dachowe z roletą plisowaną
rolety zewnętrzne do okien dachowych
żaluzje do okien dachowych
markiza do okna dachowego

Okna do płaskiego dachu

Skonstruowane z myślą o dostarczeniu maksymalnej ilości światła o każdej porze dnia bez względu na porę roku. Innowacyjna konstrukcja okna zapewnia wysokie parametry izolacyjne i minimalne straty ciepła. Wykonane z dbałością o każdy detal, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz.

okna w dachu płaskimokno do dachu płaskiego

Świetliki tunelowe

Dostarczają światło do pomieszczeń gdzie nie można zamontować okien. Dostępne w wersjach do dachów płaskich i skośnych, mogą być montowane w budynkach parterowych i piętrowych.

zastosowanie świetlika tunelowegoświetlik tunelowy

W ofercie VELUX znajdują się również kolektory słoneczne do montażu w dachach skośnych, wyłazy dachowe do pomieszczeń ogrzewanych i nieogrzewanych, balkony dachowe, okna kolankowe, dolne i górne elementy doświetlające.

pobierz katalogi i broszury w wersji PDF

okno dachowe VeluxVELUX to lider międzynarodowego rynku okien dachowych. Nazwa VELUX pochodzi od dwóch łacińskich słów: Ventilation (wentylacja) i Lux (światło). Misją firmy jest dostarczanie światła dziennego i świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń zarówno pod skośnym jak i płaskim dachem. Od kiedy w 1942 wyprodukowane zostało pierwsze okno firma nieustannie wyznacza nowe standardy produktów. W maju 2013 roku VELUX wprowadził do oferty innowacyjne okna Nowej Generacji. To kolejny przełomowy krok, który ma szczególne znaczenie dla fabryk firmy w Polsce. Rozpoczęcie produkcji Nowej Generacji okien w polskich fabrykach było możliwe dzięki inwestycjom grupy rzędu 200 mln złotych. 

Grupa VELUX to przedsiębiorstwa produkcyjne w 11 krajach oraz spółki handlowe w prawie 40 krajach na całym świecie. Grupa VELUX zatrudnia ponad 10,000 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Hørsholm, na północ od Kopenhagi. W Polsce grupa VELUX i spółki siostrzane zatrudniają łącznie ponad 2800 pracowników i są największym polskim eksporterem okien.

fabryka Velux w Gnieźnie

Oryginalne okno połaciowe VELUX to najlepszy wybór do każdego dachu. Produkty VELUX objęte są długoletnią gwarancją, a części zamienne i akcesoria są dostępne, nawet do okien wyprodukowanych ćwierć wieku temu. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy serwisu i działu obsługi klienta służą radą i świadczą usługi na każdym etapie budowy i użytkowania domu.

Oryginalne okna dachowe VELUX dają pewność dobrego wyboru.

Twoje dane

Dane kontaktowe

Dane firmy (opcjonalnie)

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
GLOBE SP. Z O.O.

Producenci / Importerzy

Adres

Królewska 27

00-060 Warszawa

mazowieckie

KLOBER Polska Sp. z o.o.
KLOBER Polska Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. 17 Stycznia 45b

02-146 Warszawa

mazowieckie

Firma KLÖBER powstała w Niemczech w roku 1964. Rozpoczynała…

BREJ S.C.

Producenci / Importerzy

Adres

Gromodzka 21

05-504 Runów

mazowieckie

Zobacz także