Wavin Metalplast - Buk Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

ul. Dobierzyńska 43, 64-320 Buk k. Poznania, wielkopolskie

Oceń firmę
3,55 / 33 głosów
Dodany 27.07.2009, 09:27
Opis Galeria Instrukcje
Wavin to doświadczony producent i dostawca wysokiej jakości rozwiązań i systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Firma operuje na dwóch rynkach: instalacyjno-budowlanym oraz infrastrukturalnym. Na rynku instalacyjno-budowlanym jest dostawcą kompletnych systemów instalacyjnych do doprowadzania wody do budynku, jej transportu wewnątrz domu, ogrzewania oraz odprowadzania ścieków i wód deszczowych. Na rynku infrastrukturalnym jest ekspertem w dziedzinie systemów kanalizacji zewnętrznej, zarówno ściekowej, jak i deszczowej, drenażu, odwodnień dróg i mostów, a także systemów ciśnieniowych do przesyłania wody.
Oferta firmy jest kompletna, od konsultacji poprzez projekt, dostawę, aż po serwis. Włączając się w prace przy inwestycji we wczesnym stadium, Wavin pomaga klientom zidentyfikować i wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań dla konkretnego problemu. Wsłuchuje się w potrzeby klientów i nieustannie rozwija porfolio z sukcesem wprowadzając na rynek kolejne rozwiązania. Wavin - obecny w 28 krajach - zatrudnia około 7000 pracowników.
Wyrazem troski o najwyższą jakość wyrobów jest fakt, iż Wavin jako pierwszy w branży w roku 1995 wdrożył i certyfikował system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001, obejmujący cały cykl projektowania, konstruowania, produkowania, sprzedaży i ekspedycji naszych wyrobów oraz obsługi posprzedażowej.
Wavin myśli także o środowisku naturalnym. Dlatego firma wdrożyła w 2000 r. system zarządzania środowiskiem zgodny z międzynarodową normą ISO 14001, który został certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego, potwierdzając tym samym całkowitą zgodność Wavin Metalplast-Buk z wymaganiami prawa środowiskowego oraz dążenie zakładu do ciągłej poprawy sprawności środowiskowej.
Rury instalacyjne Elementy instalacji Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Sierakowo, ul. poznańska 3

63-900 Rawicz

wielkopolskie

DACHY BAWARII - BOGEN
DACHY BAWARII - BOGEN

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Ostrowska 50a, Ociąż

63-460 Nowe Skalmierzyce

wielkopolskie

Bawarskie Cegielnie Bogen to od roku 1899 producent tradycyjnie bardzo…

Adres

Armii krajowej 8c/3

63-400 Ostrów wielkopolski

wielkopolskie

Zobacz także