WILO KSB GRUNDFOS LFP DAB FYGHT EMU SERWIS POMP WODNYCH

Producenci / Importerzy, Inne

Lubliniecka, 44-100 Gliwice, śląskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 15.10.2016, 22:22
Opis
Firma Serwis Pomp specjalizująca się w doborze i sprzedaży oraz świadcząca najwyższą jakość kompleksowych usług serwisowych pomp i systemów pompowych wita Państwa na swojej stronie internetowej.Wraz ze świadczeniem profesjonalnych usług serwisowych od 20 lat, oferujemy także szeroką paletę produktów renomowanych producentów: KSB, WILO, GRUNDFOS, DAB, EMU, LFP-LESZNO, HYDRO – VACUM, OMNIGENA, IBO, ABS, SARLIN, METALCHEM, LAVARA- FLYGT, TA HYDRONICS, solarów SCHUCO i innych.

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne będąc autoryzowanym serwisem: KSB, DAB. OMNIGENA i przedstawicielem firm: Wilo – Emu Dortmund, Grundfos, LFP, IBO.Anwalt im Büro

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do urządzeń w/w firm, jak i oferujemy pomoc w doborze. Mamy nowe urządzenia i produkty w atrakcyjnych ofertach handlowych. W palecie są także wszelkie uszczelnienia mechaniczne firm: BURGMAN, CRANE, VULCAN, ANGA oraz sznurowe dławnice, uszczelki, oringi, łożyska: FAG, SKF, NSK, PPL, oleje, smary i silniki elektryczne do napędów dużych i małych mocy.Wykonujemy: montaże i uruchomienia, przeglądy, diagnostykę, konserwację, profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Ponadto zajmujemy się przezwajaniem i naprawą silników elektrycznych do 150 kW.

Zapewniamy fachową obsługę i serwis 24h pod numerem 502-675-752 z możliwością dostarczenia pomp serwisowych na czas naprawy, jak i wypożyczenie urządzeń w razie nagłych awarii dla stałych klientów.

Korzystając z Serwisu Pomp możesz liczyć na błyskawiczną pomoc w doborze i dostawie urządzeń i części zamiennych, jak i szybką, fachową naprawę.

Wybierasz najlepszego partnera z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Zapewniając sobie wieloletnią, owocną współpracę z atrakcyjną ofertą cenową na dostawę nowych produktów.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Dexter Zabrze

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Paderewskiego 50

41-810 Zabrze

śląskie

Firma Dexter dystrybutor wyrobów Florian Centrum S.A w regionie…

LAKATE SP.Z.O.O
LAKATE SP.Z.O.O

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Struga 7A

44-280 Rydułtowy

śląskie

Głównym przedmiotem działalności firmy Lakate Sp.z.o.o jest…

INOX PLUS Śruby nierdzewne

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. braci Mieroszewskich 130

41-219 Sosnowiec

śląskie

Firma Inox -Plus w swoim asortymencie posiada śrubowe elementy…

Zobacz także