Zakład Przemysłu Drzewnego Waldemar Bocheński

Wykonawcy, Inne

Bydgoska 2, 77-430 Krajenka,

Oceń firmę
4,20 / 15 głosów
Dodany 03.02.2016, 17:56
Opis Galeria
Tartak w Krajence powstał w latach pięćdziesiątych XIX wieku. W drodze przemian polityczno-społecznych zakład przechodził z rąk prywatnych do państwowych i odwrotnie. W roku 2004 firma została sprzedana prywatnemu przedsiębiorcy i od tego momentu jest częścią dużego przedsiębiorstwa pod nazwą P.H.U.S. Export-Import "TRANSPIL-SPEDITION" jako Oddział Zakład Przemysłu Drzewnego w Krajence. W tym czasie w zakładzie przeprowadzono wiele inwestycji i modernizacji parku maszynowo-produkcyjnego co wiąże się ze zwiększeniem wydajności i jakości wytwarzanych produktów drzewnych. Firma jak sama nazwa wskazuje zajmuje się produkcją wyrobów z drewna, głównie iglastego (sosna, świerk). Wyroby te mogą być wystrugane, wysuszone oraz zaimpregnowane ciśnieniowo.
Z drewna możemy wyprodukować prawie wszystko.
Oferujemy wykonania drewnianych konstrukcji dachowych łączonych na płytki kolczaste. Drewniane wiązary dachowe znajdują zastosowanie w budownictwie obiektów rolniczych takich jak: kurniki, chlewnie, obory, ujeżdzalnie koni, indyczarnie, wiaty na maszyny i sprzęt rolniczy.
Konstrukcje dachowe z drewnianych wiązarów kratowych są: wytrzymałe, produkowane z wyjątkową precyzją, bezpieczne, szybkie w montażu, tanie w budowie.
Dla inwestorów posiadających już dokumentacje budowlaną wykonujemy projekt zastępczy - zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym.
Wiązary dachowe stosowane są również w budownictwie mieszkaniowym na dachy z poddaszem nieużytkowym lub mieszkalnym.
Wiązary produkujemy z tarcicy: suszonej do wilgotności 20%, 4 stronnie struganej, sortowanej do klasy c24 i c27, impregnowanej przeciwko grzybom i owadom, impregnowanej przeciwogniowo.
Zastosowanie wiązarów łączonych na płytki kolczaste umożliwia wznoszenie konstrukcji dachowych o rozpiętości do 30m bez podpór pośrednich.
Oferujemy:
• drewniane wiązary dachowe,
• drewno budowlane:
- łaty
- deski
- podbitka
- więźba dachowa
- program ogrodowy
- impregnacja ciśnieniowa
• projektowanie konstrukcji dachowych
• wyprodukowanie kompletu wiązarów
• transport na plac budowy
• montaż konstrukcji na placu budowy
Montaż więźby z wiązarów. Montaż wiązara Drewniane wiązary kratowe Więźba z wiązarów kratowych Zastosowanie wiązarów kratowych Gotowe elementy konstrukcyjne Wiązary łączone na płytki kolczaste Wiązary kratowe na budynku gospodarczym Drewno impregnowane Wiązary kratowe
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Dach Nadijnyj

Wykonawcy

Adres

Hamarnyka 2

50-071 Kryvyj Rih

Tileco
Tileco

Wykonawcy

Adres Opis

Stolarska 12

80-209 Dobrzewino

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na polskim rynku budowlanym. W 2012…

Adres

Różana 4

67-100 Kiełcz

lubuskie

Zobacz także