Pomoc

Jak założyć konto w portalu?
Wystarczy wejść na dowolny nasz portal, a następnie kliknąć przycisk ?rejestracja?.
Po wypełnieniu wymaganych danych, klikamy przycisk ?załóż konto?.

Teraz konta użytkowników zastały ujednolicone. To oznacza, że wystarczy mieć tylko jedno konto, by móc w pełni korzystać z możliwości wszystkich naszych portali (a nie jak było do tej pory ? oddzielne konta dla każdego portalu). Prosimy pamiętać, że aby korzystać ze wszystkich nowych funkcjonalności, które zostały udostępnione, w pierwszej kolejności trzeba zalogować się na własne konto. Wprowadzona zmiana wiąże się z koniecznością ustawienia nowego hasła. Prosimy o kliknięcie w poniższy link i dokonanie zmiany.

Zmiana hasła

Zapomniałem hasła ? co zrobić?
Wystarczy je sobie przypomnieć klikając ?przypomnij hasło"

Jak zamówić newslettera z tematyką, która nas interesuje?
Podczas rejestracji lub po założeniu konta w profilu użytkownika możemy wybrać portale, których tematyka nas interesuje i z których chcemy otrzymywać informacje newsletterem. Jest on wysyłany w postaci jednej wiadomości, z informacjami tylko z wybranych portali.

Istnieje możliwość logowania także przez konto Facebook. Jak to zrobić?
Aby zalogować się do naszego portalu za pomocą konta z Facebooku, trzeba przejść do logowania i kliknąć na graficzną ikonę ?fconnect". Następnie w nowym oknie podać adres e-mail i hasło do konta na Facebooku i kliknąć ?connect?.

W jaki sposób dodawać do portali zdjęcia i filmy?
Zalogowany użytkownik może dodawać zdjęcia w zakładce ?zdjęcia??, wybierając już istniejący album lub dodać nowy. Po wybraniu/dodaniu albumu poprzez ?dodaj zdjęcie? wgrywamy zdjęcia z naszego komputera.
Taka sama zasada obowiązuje przy dodawaniu filmów. W zakładce ?wideo ?? wybieramy ?dodaj swoje filmy? i wypełniamy formularz.

W jakich formatach można dodawać zdjęcia do fotoalbumu?
Zdjęcia można dodawać w formatach: jpg, gif, png.

Jak przenosić zdjęcia z forum do odpowiednich, tematycznie powiązanych portali?
Zdjęcia na forumbudowlane.pl dodawane są podczas pisania odpowiedzi - przycisk nad ikonami ?wstaw zdjęcie?. Wstawiając zdjęcie mamy możliwość nadania mu tytułu i przypisania go do odpowiedniej kategorii (wszystkie kategorie z portali Grupy e-budownictwo.pl).

Możliwość komentowania artykułów
Zalogowani użytkownicy pod każdym artykułem znajdą możliwość umieszczenia własnego komentarza.

Jak dodać wizytówkę swojej firmy?
Aby dodać firmę do ?Bazy firm?, wystarczy zalogować się w jednym z naszych portali, następnie wejść w zakładkę ?Baza firm? i kliknąć przycisk ?dodaj firmę?. Wyświetli nam się formularz, który musimy uzupełnić danymi, a na koniec wybrać kategorię i portale, w których wizytówka ma się pojawić.


Dziękujemy i pozdrawiamy
redakcja portali Grupy e-budownictwo.pl

Przydatne porady

Wyjątkowe konkursy

Nowości rynkowe

Zobacz także